Tydzień Weganizmu – mała foto relacja

W czwartek 14 kwietnia w klubie Jazzga odbyła się projekcja filmu „Królestwo spokoju”. Przy okazji można było spróbować wielu wegańskich pyszności.

Sam film polecamy wszystkim. Jest to historia sanktuarium dla zwierząt fermowych, prowadzonego przez organizację Farm Sanctuary. Pokazuje codzienne życie na farmie, opowiada prawdziwe historie uratowanych zwierząt. Są tu też niesamowite historie ludzie, m.in. byłego właściciela fermy drobiu, który przeszedł na weganizm i zajmuje się obecnie promocją praw zwierząt. Film jest piękny, wzruszający, już dawno żaden inny film nie zrobił na nas takiego wrażenie.

Film można obejrzeć na stronie Alterkino.org. Polecamy także krótkie filmiki z życia sanktuarium, dostępne na ich blogu.

Warto wspomnieć, że wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem i zgromadziło w Jazzdze bardzo dużo osób.

W sobotę 16 kwietnia odbył się wegański piknik w parku Zdrowie oraz wieczorne street party na ul.Piotrkowskiej. Zdjęcia z tego drugiego wydarzenia zamieszczamy na dole. Teraz kilka fotek z pikniku, który można uznać za bardzo udany. Organizatorom i organizatorkom należą się gratulacje i wyrazy uznania.

Street Party +  Fire Show z Piotrkowskiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: